O Geonaturals

wstecz

Geonaturals to linia suplementów diety w płynie do codziennego stosowania, które kompleksowo i w zgodzie z naturą przywracają równowagę organizmu. Produkty Geonaturals zawierają w 100% naturalny krzem w postaci wody GeoSilica® wydobywanej geotermalnie z głębi islandzkiej ziemi wulkanicznej, w połączeniu z innymi, starannie dobranymi minerałami. Wspólną wartością minerałów wchodzących w skład Geonaturals jest wysoka biodostępność i płynące z niej korzyści dla Twojego organizmu.

Naszą misją jest bycie naturalną częścią Twojego życia

Wnosimy wartość w codzienne życie konsumentów dzięki naszym naturalnym, pozyskiwanym geotermicznie suplementom z Islandii. Pozyskując wodę krzemową przy użyciu innowacyjnego i zrównoważonego procesu GeoStep, oddajemy w Twoje ręce całkowicie naturalny produkt spełniający wymagania dotyczące wysokiej jakości suplementów w połączeniu z troską o naszą planetę.

Inspirowane naturą Islandii

Niszcząca moc i czystość Islandii inspiruje… To był nasz punkt odniesienia gdy tworzyliśmy Geonaturals – produkty o surowej i prostej recepturze, wydobywające to co najpiękniejsze z natury.

Troska o środowisko

Zrównoważony rozwój jest sercem procesu produkcji Geonaturals. Wierzymy w odpowiedzialną eksploatację naszego środowiska, w celu ochrony go dla przyszłych pokoleń. Nasze produkty posiadają certyfikaty 100% naturalnej krzemionki – bez dodatków, bez konserwantów. Dostarczając całkowicie naturalną krzemionkę, chronimy środowisko przed szkodliwymi metodami produkcji i sztucznymi składnikami.

NATURALNY KRZEM

Woda geotermalna bogata w naturalny krzem

Woda geotermalna, na której opierają się produkty Geonaturals powstaje, gdy woda przedostaje się z ziemi głęboko pod jej powierzchnię, gdzie jest ogrzewana do ekstremalnych temperatur przez aktywne wulkany Islandii. Od tysięcy lat znane są lecznicze właściwości wody geotermalnej. Innowacyjna metoda produkcji GeoStep i unikalne warunki geologiczne umożliwiły pozyskiwać z tych potężnych źródeł energii naturalnie czystą krzemionkę, w postaci wody GeoSilica®.

Dlaczego Twój organizm potrzebuje krzemionki?

Krzemionka jest jednym z najpopularniejszych minerałów występujących w skałach i w ludzkim ciele. Ze względu na formę występowania w przyrodzie, dostarczenie organizmowi odpowiednich ilości tego minerału jest jednak utrudnione. Dlatego stosowanie naszych suplementów krzemionkowych Geonaturals może pomóc w nasyceniu organizmu niezbędną ilością najlepszej formy krzemu, w postaci naturalnie występującej krzemionki GeoSilica®.

Codzienny pęd i aktywność może sprawić, że stracimy chęć działania… Każdy potrzebuje codziennej odnowy i regeneracji – dla lepszego i zdrowszego jutra. Zasilaj swój organizm suplementami GeoNaturals, bogatymi w naturalną krzemionkę GeoSilica® i poczuj siłę natury płynącą z wnętrza Ziemi…